Podziękowania

2312.2023

W dniu 19.12.2023 r. w siedzibie Okręgu Pomorskiego Polskiego Związku Działkowców w Gdańsku odbyło się Posiedzenie Okręgowej Rady Pomorskiej PZD podczas którego przekazane zostały Członkom Okręgowej Rady Pomorskiej przez organy statutowe Okręgu Pomorskiego w Gdańsku podziękowania za wkład pracy na rzecz rozwoju i umacniania ruchu ogrodnictwa działkowego na terenie Okręgu Pomorskiego. Na ręce członków Okręgowej Rady Pomorskiej PZD przekazane zostały listy z podziękowaniami oraz pamiątkowe albumy krajoznawczo-przyrodnicze.   

Koniec roku to doskonały czas na dokonanie podsumowania zrealizowanych zadań, ale także doskonały czas na podziękowanie
za wspólną pracę na rzecz rozwoju ogrodnictwa działkowego.

W imieniu własnym składam serdecznie podziękowania Panu Mieczysławowi Kamińskiemu – Prezesowi Okręgu Pomorskiego, Panu Bogusławowi Dąbrowskiemu – Przewodniczącemu Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZD oraz współpracownikom Pomorskiego Okręgowego Zarządu za dotychczasową wspólną pracę zmierzającą do poprawy funkcjonowania rodzinnego ogrodu działkowego im. Władysława Sikorskiego w Gdyni.

Ogromne słowa podziękowania składam także wszystkim pracownikom, koleżankom i kolegom Okręgu Pomorskiego w Gdańsku za dotychczasową, wzorową postawę i wsparcie. Za cenne uwagi, za cenne wskazówki, za możliwość konsultacji, za bezcenne sugestie, za wsparcie w działaniach zmierzających do rozwoju rodzinnego ogrodu działkowego. Jestem wdzięczny za możliwość pracy u boku wspaniałych ludzi, którym tak samo jak mi przyświeca jeden cel - umacniania ruchu ogrodnictwa działkowego.  

Liczę na dalszą owocną współpracę z Państwem gdzie będziemy wspólnie rozwijać nasze cele.

Przesyłam serdeczne pozdrowienia i życzę wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Grzegorz Drozdowski

sekretarz Zarządu ROD

gen. Władysława Sikorskiego w Gdyni

 

Galeria