Marcowy „Mój Ogródek” – od dziś w sprzedaży! Kup, przeczytaj, poleć innym działkowcom i ogrodnikom! - 21.02.2022

2102.2022

W marcowym wydaniu „Mojego Ogródka” znajdziecie wszystkie ważne informacje o bieżących pracach ogrodniczych, a także cały pakiet dobrych inspiracji, porad i przepisów na udany sezon na działce.

Koniecznie zajrzyjcie ma nasz portal www.mojogrodek.pl do zakładki rozkład jazdy https://bit.ly/3gO1cnV , w którym znajdziecie bieżące informacje o naszych wydarzeniach – spotkaniach na żywo z ekspertami, czyli live (w każdy czwartek) i webinarach. Zadawajcie pytania – nasi eksperci na nie odpowiedzą!

 Szczególnie polecamy artykuły:

Zaczynamy wiosenny sezon – Dużymi krokami zbliża się początek ogrodniczego sezonu. Sprawdźmy zatem jakie prace mogą nas czekać na działce w tym czasie. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ poprawnie przeprowadzona pielęgnacja wczesną wiosną, przyczyni się do dobrego wizerunku działki!

Azjatycki warzywnik – To już kolejna odsłona cyklu „Pyszny warzywnik”, tym razem proponujemy obsadzenie grządek warzywami typowymi dla kuchni azjatyckiej. Tylko u nas, znajdziesz takie oryginalne zestawiania i pomysły na ciekawy warzywnik.

Na przekór monotonii – Wśród gatunków ozdobnych, które spotkać można na działkach, są takie, które tylko przez krótki czas robią oszałamiające wrażenie. W kolejnych miesiącach stają się nudne, niewidoczne. Żeby to zmienić, warto zaplanować dla nich odpowiednie sąsiedztwo – rośliny kwitnące w innych, uzupełniających terminach.  A wszytko z myślą o pięknej działce.

Kolumnowe drzewka – Nawet na małej działce z powodzeniem można zaplanować minisad. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie drzewka – np. kolumnowe jabłonie, w tym ciekawe odmiany polecane do uprawy amatorskiej i czekać na udane, zdrowe plony.

ABC zdrowego ogrodu – Czy można stworzyć ogród, w którym użycie chemicznych środków ochrony roślin będzie ograniczone do minimum lub nie będzie potrzebne wcale? Z naszymi radami, to się uda! Poznaj kilka najważniejszych czynników, które pozwalają bez chemii zadbać skutecznie o zdrowotność naszych roślin na działce.

Galeria