Spotkanie z posłem na Sejm RP Panem Jerzym Borowczakiem w Okręgu Pomorskim PZD - 21.12.2021

2112.2021

W dniu 21 grudnia 2021 roku w siedzibie Okręgu Pomorskiego PZD w Gdańsku na zaproszenie Prezesa Okręgu Pomorskiego PZD Pana Mieczysława Kamińskiego i Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZD w Gdańsku Pana Bogusława Dąbrowskiego gościł poseł na Sejm RP Pan Jerzy Borowczak. W spotkaniu uczestniczyli honorowy Prezes Okręgu Pomorskiego PZD Pan Czesław Smoczyński oraz Dyrektor Biura Okręgu Pomorskiego PZD wraz z pracownikami.

Prezes Okręgu Pomorskiego PZD w Gdańsku Pan Mieczysław Kamiński wspólnie z Wiceprezesem Okręgu Pomorskiego PZD Panem Jarosławem Parusem w imieniu Pana Eugeniusza Kondrackiego, Prezesa Polskiego Związku Działkowców wręczył  posłowi na Sejm RP  jubileuszowy medal 40-lecia PZD „Bene Meritus” przyznany za zasługi  dla Polskiego Związku Działkowców.

 

Poseł na Sejm RP spotkał się z pracownikami Biura Okręgu Pomorskiego PZD w Gdańsku. W czasie spotkania zapoznał pracowników biura z bieżącymi sprawami, którymi zajmuje się Sejm RP. Na zakończenie spotkania zapewnił swoje wsparcie dla idei Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

 

Andrzej Łockiewicz

Dyrektor Biura Okręgu Pomorskiego PZD w Gdańsku

Galeria