I tak przyszedł czas na pożegnanie… - 04.05.2021

0405.2021

Z dniem 30 kwietnia 2021 r. kończę pracę  na stanowisku Starszego Instruktora ds. ogrodniczych w Biurze Okręgu Pomorskiego Polskiego Związku Działkowców w Gdańsku. Pandemia nie pozwala spotkać się osobiście i w związku z tym chciałam tą drogą podziękować członkom Okręgowego Zarządu Pomorskiego PZD w Gdańsku i Okręgowej Rady Pomorskiej PZD w Gdańsku, członkom Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZD w Gdańsku oraz oczywiście współpracownikom Biura Okręgu Pomorskiego za wieloletnią współpracę. Był to czas ciekawy, pełen różnych doświadczeń, poznałam wielu ciekawych ludzi z pasją ogrodniczą. Przeglądy konkursowe na ,,Najlepszy Rodzinny Ogród Działkowy’’ czy ,,Wzorową Działkę’’ to coś co będę długo wspominać…

Pandemia niestety uniemożliwiła organizację konkursów, ale miejmy nadzieję, że wkrótce wrócimy do normalności i w następnym roku będziemy typować działki ,,do rywalizacji’’ o tytuł ,,Wzorowej’’.

W czasie pracy jako Instruktor ds. ogrodniczych bardzo ceniłam sobie współpracę z Instruktorami Społecznej Służby Instruktorskiej (SSI) – dziękuję Wam za to  bardzo - jesteście fachową siłą ogrodnictwa działkowego; na pewno nasze drogi się jeszcze skrzyżują na ogrodach, bo dalej jestem działkowcem.

Życzę wszystkim dużo zdrowia, ludzkiej życzliwości i nadziei na lepsze jutro bez pandemii oraz dużo radości i pięknych chwil spędzonych na działce.

 

Z ogrodniczym pozdrowieniem

Marianna Hukała-Niemczuk

Galeria