Majowy numer „Mojego Ogródka” w sprzedaży od 19 kwietnia! - 19.04.2021

1904.2021

Majowy numer „Mojego Ogródka” w sprzedaży od 19 kwietnia!

„Mój Ogródek” możesz mieć w wersji tradycyjnej – papierowej lub znacznie wygodniejszej – cyfrowej: adnroid https://bit.ly/3kjiWb3; IOS: https://apple.co/2TdaoGH

Maj otwiera działkowy sezon, nieco później niż zwykle. Stęsknieni wiosny wszystko chcemy zmieniać na działce, dosadzać, przesadzać, otaczać się pięknymi i smacznymi roślinami. Sklepy ogrodnicze przeżywają prawdziwe natarcie kupujących. Obecnie nie są to jednak przyjazne warunki do spokojnych i przemyślanych zakupów. Dla własnego bezpieczeństwa i wygody warto najpierw skorzystać z rad w majowym dodatku specjalnym – „Ogrodnicza majówka – czyli szał zakupów”. Doradzi on jak kupować mądrze, aby „nie stracić głowy” i dobrze wybrać, zaproponuje gotowe zestawy roślin, dostępne od zaraz w naszym sklepie wysyłkowym na stronie www.dzialkowiecsklep.pl. Zamawiasz rośliny przez Internet lub dzwonisz pod numer 22 101 34 34, a kurier przywozi je do domu. Wygonie, bezpiecznie i ze sprawdzonego źródła – same plusy!

Tematy warte szczególnej uwagi:

• Czym zwalczać choroby roślin – W maju wszystko szczególnie szybko rozwija się, również choroby roślin. Nie czekaj a pojawią się znaczne szkody, działaj już teraz!

• Triki na dobre plony – Dorodne korzeniowe, smaczne liściaste, każdy działkowiec chce pochwalić się zdrowymi, obfitymi i różnorodnymi plonami. Jak to zrobić? Wystarczy wykonywać odpowiednie zabiegi, które pozwolą cieszyć się idealnymi warzywami. Sprawdź, jakie i przekonaj się sam!

• 10 pnączy, które warto mieć – Mała działka wymaga odpowiedniego doboru roślin. W takich miejscach z powodzeniem można sadzić pnącza, które są roślinami wielofunkcyjnymi – osłaniają, zacieniają, zdobią działkę kwiatami lub liśćmi. Poznaj najlepszą 10. Spośród pnączy, ciesz się piękną działką!

• Zwalczamy ćmę bukszpanową – Jeśli Twój bukszpan zaatakowała ćma bukszpanowa, to koniecznie skorzystaj z naszych metod zwalczania tego inwazyjnego szkodnika. Z nami to się to uda!

• Słoneczny i zacieniony balkon (dobór roślin) – Tylko u nas znajdziesz schemat ułatwiający dobór roślin na balkony i tarasy. Skorzystaj z dobrych rad dotyczących obsadzenia takich miejsc względem warunków świetlnych – pełne słońce, zacienienie.

Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do działkowego sklepu internetowego na www.dzialkowiecsklep.pl Znajdziesz w nim tematyczne e-booki i wiele inspirujących e-wydań specjalnych! Warto skorzystać!

Galeria