Komisje Problemowe OZ

Okręgowa Rada Pomorska Polskiego Związku Działkowców w Gdańsku powołuje ze swego składu następujące stałe komisje problemowe:

Komisja Skarg i Zażaleń w składzie:

  1. Józef Matwies – Przewodniczący

  2. Grażyna Zwara – Sekretarz

  3. Józef Pisarski - Członek

  4. Angelika Zając – Członek

  5. Eugenia Krefft – Członek

  6. Tadeusz Konicki – Członek

  7. Tadeusz Rojek – Członek

Komisja Zagospodarowania i Ekologii – w składzie:

  1. Wojciech Pera – Przewodniczący

  2. Sylwia Łangowska – Sekretarz

  3. Andrzej Flis – Członek

  4. Edward Bafia – Członek

  5. Jerzy Megger – Członek

  6. Tadeusz Mielewczyk - Członek

Komisja Inwestycyjna - w składzie:

  1. Ryszard Gurtiaków – Przewodniczący

  2. Urszula Kasperkiewicz – Sekretarz

  3. Brunon Raulin – Członek

  4. Józef Matwies – Członek

  5. Jan Dyjak – Członek

  6. Adam Barchan – Członek

Komisja Bezpieczeństwa Ogrodów – w składzie:

  1. Leonard Niewiński – Przewodniczący

  2. Danuta Sompolińska – Sekretarz

  3. Mirosław Masiel – Członek

  4. Leonarda Półgęsek – Członek

  5. Jarosław Parus - Członek

Komisja Szkoleniowa i Konkursów – w składzie:

  1. Stanisław Kasperek – Przewodniczący

  2. Marianna Hukała-Niemczuk – Sekretarz

  3. Regina Zajkowska – Członek

  4. Krystyna Łukasiewicz – Członek

  5. Bogdan Grzela – Członek

  6. Andrzej Flis – Członek

Komisja Odznaczeń i Wyróżnień - w składzie:

  1. Jan Kowalski – Przewodniczący

  2. Marianna Hukała-Niemczuk – Sekretarz

  3. Wojciech Pera – Członek

  4. Wiesław Dziwosz – Członek

  5. Henryka Miotke – Członek

  6. Leonarda Bachar-Kowalska - Członek

Komisja Polityki Społecznej – w składzie:

  1. Leonarda Bachar-Kowalska – Przewodnicząca

  2. Donata Malinowska – Sekretarz

  3. Helena Kostrowicka – Członek

  4. Agnieszka  Machnikowska – Członek

  5. Danuta Pik-Kordela – Członek

  6. Celina Zajda – Członek

Komisja Współpracy z samorządem terytorialnym - w składzie:

  1. Franciszek Potulski – Przewodniczący

  2. Marcin Kloskowski – Sekretarz

  3. Stanisław Jaruzel – Członek

  4. Ryszard Dąbrowski – Członek

  5. Kazimierz Miotk – Członek

  6. Paweł Trawicki – Członek

  7. Leonarda Półgęsek - Członek